057-7337376
רפואת נשים

פריון

זוגות רבים החווים קושי להרות באופן טבעי או נמצאים בטיפולי פוריות נכנסים לעתים למסע ארוך מתיש ומפרך המלווה בהמון רגעי משבר וחוסר אונים, מצב אשר עלול לגבות מחיר נפשי כבד.

ההתמודדות הפיזית והנפשית איננה קלה. עולות המון שאלות ותהיות נוצר לחץ תסכול וכעס הפוגע בתפקוד בכלל תחומי החיים, כאישה אשר חוותה את הקושי העצום הזה אני כאן בכדי לעזור לך לעבור את המסע בצורה מעצימה מחבקת ותומכת בעזרת דיקור צמחי מרפא ורפלקסולוגיה.

באמצעות טיפול מקיף ותמיכה נפשית ניתן לפתור את שורש הבעיה ולקצר את התהליך בדרך אל המטרה להיות הורים!

באילו מקרים ניתן לטפל?


שאלות נפוצות

כיצד הדיקור מסייע בקליטת ההריון?
דיקור המשולב עם צמחי מרפא ורפלקסולוגיה עוזר להבאת איזון כללי של מערכת הרבייה הכולל: איזון הורמונלי, חיזוק הרחם ורירית הרחם (על ידי הזרמת דם לרחם), הסדרת המחזור החודשי, ביוצים תקינים שיפור איכות הביציות ועוד...על ידי כך להגדיל את הסיכוי לקליטה של הריון תקין ובריא.
דיקור משולב מסייע להכנת הגוף לקליטת הריון באופן טבעי מעבר לנאמר מעלה עוזר בהפחתת מתחים והרגעה כללית.

דיקור משולב במהלך טיפולי הזרעות/IVF מסייע בהפחתת תופעות לוואי של ההורמונים כמו גירוי יתר שחלתי גלי חום, עצבנות, עצבות, חוסר מנוחה עלייה במשקל ועוד...

למה עליי לצפות?
הטיפול הראשון בדרך אורך כשעה ורבע הוא כולל תשאול מקיף, קריאת מסמכים רפואיים במידה ויש לאחר התשאול נעשית אבחנה על ידי הסתכלות על הלשון הרגשת דופק ובדיקת בטן. בסיום התשאול והאבחון אני מגיעה לאבחנה ומשם מתחיל תהליך הריפוי, מתחיל המסע המשותף בדרך להריון. בנוסף ניתנות הוראות כלליות של שינוי אורך חיים ותפריט תזונה המתאים לכל אחת ואחת באופן הייחודי לה.

תוך כמה זמן אקלט להריון?
כל מקרה לגופו וכל אישה שונה, ככל שהבעיה עמוקה יותר כך משך הטיפול יהיה ארוך יותר לכן יש להתאזר בסובלנות ולהבין שהמטרה המשותפת שלנו היא השגת הריון בריא ותקין. חשוב לציין שניתן להרגיש את השיפור בתופעות הלוואי של ההורמונים ובמצב הרוח לאחר מספר קטן של טיפולים.
הריון

באילו מיקרים ניתן לטפל בזמן הריון?

היפוך עובר:
כאשר נשים אשר נמצאות בהריון עם עובר במצג עכוז שומעות את המילה היפוך עובר ישר עולה בראשן תמונה של היפוך אגרסיבי ופולשני, הרפואה הסינית מהווה כלי בטוח להיפוך עובר ומונעת צורך בתהליכים פולשניים ובניתוח קיסרי.
חשוב לציין כי היפוך עובר על ידי רפואה סינית נעשה בדיקור נקודות הנמצאות ברגליים ובידיים ואינו כולל שום מגע בבטן,בנוסף נעשה חימום של קצה הזרת ברגל ,בדרך כלל משולב עם רפלקסולוגיה.
להצלחת הטיפול בצורה היעילה ביותר יש להגיע לא יאוחר משבוע 36.

האם בטוח לקבל טיפול בדיקור בזמן הריון?
מותר ואף רצוי להגיע לטיפולים בזמן הריון הטיפול מחזק אותך ואת העובר ועוזר לעבור את ההריון ביתר קלות. הדיקור לא נעשה בבטן!

בטיפול המשלב דיקור צמחי מרפא ורפלקסולוגיה ניתן לאזן את הגוף ואת המערכת ההורמונלית.

 גניקולוגיה

באילו מקרים ניתן לטפל? 

 

צרו קשר כבר עכשיו וקבלו יעוץ חינם 057-7337376

בקרו בעמוד הפייסבוק שלנו

עמוד הבית | דיקור | טווינא | רפלקסולוגיה | רפואת נשים | צור קשר


© כל הזכויות שמורות לכנרת שיפר

Site by Maya NG Design