057-7337376
טווינא

מהי טווינא?

טווינא הנה שיטת עיסוי סיני מסורתית שמקורה בסין יש המכנים אותה פיזיותרפיה סינית. פירושה המילולי של השיטה הוא למשוך (Tui)ולתפוס (Na)למעשה הפירוש המילולי מתאר את שיטת הטיפול עצמה אשר מתבצעת ע"י מגע דינאמי ואנרגטי של משיכות ולחיצות.

שיטת הטווינא משלבת טכניקות של עיסוי לרקמות הרכות, השרירים והגידים ביחד עם אקופרסורה (לחץ סטטי בנקודות אנרגיה ספציפיות לאורכו של הגוף).
לפי הרפואה הסינית הצ'י הוא אנרגיית החיים והוא הבסיס לבריאות נפשית ופיזית. כשהצ'י זורם בצורה הרמונית בתעלות הגוף הוא משחרר חסימות באיברים חיוניים ומנטרל התפתחות רעלים ומעורר כוחות ריפוי בגוף.
שיטת הטווינא מתמקדת בזרימת אנרגית הצ'י כבסיס טיפולי ובאמצעות העיסוי נפתחות התעלות לזרימה מאוזנת של אנרגית הצ'י.

במה מטפלת הטווינא?
עיסוי טווינא יעיל להפגת כאבים כרוניים ולבעיות אורטופדיות כמו כתף קפואה, כאבי גב וכאבי צוואר ושרירים תפוסים, מיגרנות, כאבי ראש, כאבי מחזור בעיות מעיים ועוד...

היתרון הבולט בטיפולי טווינא הוא היכולת להתמקד בבעיה ספציפית ולטפל בה באופן יסודי.

כתוצאה מהטיפול נוצרת זרימת אנרגיה בצורה מאוזנת אשר משפרת הן את הבעיות הגופניות והן את הרגשתו הכללית של המטופל.

אופן הטיפול:
עיסוי טווינא אופייני נעשה באופן נמרץ ודינאמי. במהלך עיסוי טווינא המטפל משתמש במגוון שיטות של מגע באמצעות כפות ידיו, זרועותיו ומרפקיו, ע"י הלחץ שהוא מפעיל הוא יוצר תנועה אקטיבית ואינטנסיבית בנקודות האנרגיה של הגוף.
הלחיצות בשיטת טווינא מתבצעות באותן נקודות אנרגיה המשמשות בדיקור אלא שהידיים והאצבעות תופסות את מקומן של מחטי הדיקור.
התנועות המופעלות על המטופל משלבות טלטולים עדינים, מתיחות והנעה של המרפקים. כתוצאה מפעולות אלה,המטפל גורם להמרצת הרקמות, חיזוקם של איברי הגוף השונים ולזרימת אנרגית הצ'י שמביאה לאיזון המערכת הגופנית והרגשית של המטופל.

לאחר אבחון קצר שמתבצע בתחילת המפגש, המטפל יכול לבחור כיצד הוא רוצה לבצע את הטיפול בישיבה או בשכיבה,הטיפול מתבצע בלבוש מלא.

משך הטיפול הוא 30-45 דקות בממוצע.


 

 

צרו קשר כבר עכשיו וקבלו יעוץ חינם 057-7337376

בקרו בעמוד הפייסבוק שלנו

עמוד הבית | דיקור | טווינא | רפלקסולוגיה | רפואת נשים | צור קשר


© כל הזכויות שמורות לכנרת שיפר

Site by Maya NG Design